Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri, uzun yıllardır Efsane Temizlik bünyesinde Bahçeşehir’de en iyi Ev temizliği için gündelikçi kadın ve temizlikçi bayan temin ederek profesyonel kadrosuyla kusursuz temizlik hizmeti veren kurumsal bir şirkettir.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi, Efsane Temizlik  olarak temizlik hizmeti ihtiyacı duyduğunuz her alanda kusursuz temizlik hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. “Önce sağlık” diyerek eğitimli ve alanında uzman temizlikçi bayan, gündelikçi kadın ve diğer çalışanlarımız ile birlikte; aileniz, evcil hayvanlarınız ve sizin sağlığınız için ağır kimyasallar içermeyen ve sağlık bakanlığı onayından geçmiş temizlik ürünleri kullanarak en sağlıklı sonuçları elde ediyoruz.

Ev, iş yeri ve diğer tüm yaşam alanlarınızın temiz görünümünü ve hijyenini sağlamak, Bahçeşehir Temizlik Firması olarak bizim işimiz. Firmamıza yedi günün yirmi dört saati ulaşabilir, temizlik ihtiyaçlarınızda Bahçeşehir Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  farkını en ucuz fiyatları ile hissedebilirsiniz.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi İle En İyi Ev Temizliği

Bahçeşehir Temizlik Şirketi, İstanbul’un her yerinde profesyonel Ev temizliği hizmetleri sunmaktadır. Bahçeşehir temizlik şirketi ev temizliği ekibi ile  Efsane Temizlik güvencesi altında  Bahçeşehir’de Temizlik Şirketi ve ev temizliği ihtiyaçlarınızda profesyonel temizlikçi kadın, gündelikçi bayan personellerimiz ve uygun fiyatlarımızla size en iyi temizlik hizmetini sunuyoruz.

Bahçeşehir’de size benzersiz bir temizlik deneyimi sunan Efsane Temizlik Şirketi,  Ev temizliği, Villa temizliği, Yazlık temizliği, Apartman temizliği, Boş ev temizliği, Eşyalı ev temizliği, Dış cephe temizliği, Cam temizliği, Su baskını temizliği, Yangın sonrası temizliği, Gündelikçi bayan ve Temizlikçi kadın temini gibi temizlik ihtiyaçlarınızda uzman kadro ve kaliteli temizlik ürünleri ile size bir telefon kadar yakındır.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi olarak temizlik hizmetlerimizde; müşterilerimizin sağlığını, temizlik ile ilgili isteklerini ve ihtiyaçlarını ilk sıraya koyuyoruz. Bu nedenle, ev ya da kiralık mülkünüzün sağlıklı ve güvenilir bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız, Bahçeşehir Temizlik Şirketi; Efsane Temizlik olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Temizlik Hizmetleri

Bahçeşehir Temizlik Şirketi, küçük ve büyük işletmelere Ofis temizliği, Büro temizliği, İş yeri temizliği, Fabrika temizliği, Dükkan temizliği, Mağaza temizliği, Depo temizliği, Fuar temizliği, Restoran temizliği, Lokanta temizliği, Market temizliği, Otel temizliği, Organizasyon temizliği, Endüstriyel temizlik gibi birçok kurumsal temizlik hizmeti sunar.Camlarınızı temizlemek ve temiz tutmak zor olabilir. Yeterince stresli olan hayatın yoğun temposunda kendiniz için daha fazla stres yaratmak yerine, zahmetsiz temizlik için Bahçeşehir Temizlik Şirketi; Efsane Temizlik müşteri temsilcileri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

(0551) 973 40 62