Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Temizlik Personel Temini

Temizlik şirketlerinin sağlamış olduğu bordrolama hizmeti ile birlikte, şirketler adına yaptığı iş alımları, hizmet içi eğitimleri, hizmet denetimi, sgk takipleri gibi bir çok aşamayı yaptıkları için çok sayıda ki şirket temizlik personeli teminini bu temizlik şirketleri aracılığı ile yapmaktadır. Özellikle dönemsel personel talepleri nedeni ile iş çıkışlarının çok yapıldığı işletmelerde doğacak yasal sorumluluklardan kurtulmak için önemli bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır.

Sözleşmeli Temizlik Personeli

Tarafımızca verilen sözleşmeli temizlik personeli için 6 aylık veya 1 senelik dönemler üzerinden sözleşmeler yapılmaktadır. Ancak şirketimiz farklı talepler içinde şirketlere özel çözümler sunmaktadır. Temizlik personellerimizin hizmetleri çeşitli zaman aralıklarında denetçilerimiz tarafından takip edilmektedir. Aynı zamanda temizlik personellerimizin tüm özlük hakları şirketimiz tarafından güvence altına alınmaktadır. Sgk girişleri işe başlamadan şirketiniz yetkililerine ulaştırılacaktır.

Yarı-Tam Zamanlı Temizlik Personelleri

Kısa süreli olarak nitelendirdiğimiz günü birlik veya haftalık çeşitli açılış ve organizasyonlar için talep edilen istenilen sayıda personel temini şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Gerekirse tüm araç gereç ve malzemeler de şirketimiz tarafından karşılana bilmektedir. Temizlik personeli temini için bizlerle iletişime geçe bilirsiniz.

(0551) 973 40 62