Yenibosna Temizlik Şirketi

Yenibosna Temizlik Şirketleri,  en ekonomik fiyata ev temizliği İstanbul’un ilçelerinden Yenibosna bölgesinde tüm alanlarda temizlik hizmetleri veren Efsane Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2012  Senesinden günümüze ulaşan kaliteli hizmetlerimizde sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Ev temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, mağaza temizliği, fabrika temizliği, depo temizliği, dükkan temizliği, alışveriş merkezi temizliği, eğlence merkezi temizliği, hastane temizliği, poliklinik temizliği, diş hekimliği temizliği, holding temizliği, şirket temizliği, dinlenme alanlarının temizliği, banka temizliği, fakülte temizliği, üniversite temizliği, okul temizliği, inşaat sonrası genel temizlik, gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Yenibosna Temizlik Personelleri
Temizlemede görevli ekip arkadaşlarımız son derece titizlik ile seçilmiş olup sınavlardan geçirilmiş  özel personelden oluşmaktadır.

 Yerinde Halıfleks Yıkama, Koltuk Yıkama,Yer  Cilalama, gibi tüm alanların temizliği yapılmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakasının neresinde olursanız olun bizi arayın aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak tüm temizleme çalışmalarını başlatalım.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere haftanın her günü  hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle iletişime geçiniz.

YENİBOSNA  TEMİZLİK ŞİRKETİ

YENİBOSNA  TEMİZLİKÇİ BAYAN

YENİBOSNA GÜNDELİK TEMİZLİKÇİ

Yenibosna Temizlik Şirketleri

Yenibosna Temizlik Şirketi Titiz Ev Temizliği 
Yenibosna temizlikçi bayan

Yenibosna  ev temizliği

Yenibosna İnşaat Temizliği

Yenibosna Cam silme

Yenibosna Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  Alanında uzman temizlik personellerimiz İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti vermektedir. İnşaat Sonrası Temizlik oldukça yorucudur. Bu temizliğin alanında uzman kişiler tarafından yapılması daha kolay ve kısa sürmektedir.

8 Saatlik temizlik hizmeti veriyoruz. Uygun fiyatlarımız ve güvenilir Temizlik personellerimiz ile çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir.

Temizlik personellerimiz belirli sınavlar ve kontrollerden geçirilerek işletmemizde çalışmaya hak kazanmaktadırlar. Size en iyi hizmeti sunmak temizlikte marka bir şirket olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X