Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Avcılar Temizlik Şirketi

Efsane Temizlik Şirketi 2012’den beri kanıtlanmış tecrübe ve kaliteli hizmet.

Efsane  Temizlik Şirketi, Avcılar’da ki özel ve kamu sektöründen çok çeşitli kuruluşlara ısmarlama hizmetler sunmaktadır.

2012  yılında kurulan Efsane Temizlik Şirketi, endüstri standardı belirleyen rakipsiz hizmet, güvenilirlik ve müşteri hizmetleri düzeyleri sunan Avcılar Temizlik Şirketleri arasında en başarılı, dinamik ve profesyonel temizlik şirketlerinden biri haline gelmiştir. Çevredeki semtler dahil tüm Avcılar semtinde en kaliteli ve uygun fiyatlı ticari ve evsel temizlik hizmetleri sunmakta. Müşterilerine yalnızca güvenilir, dürüst ve profesyonel temizleyiciler getirmeyi amaçlamaktadır.

Efsane Temizlik Şirketi 7 yıllık hızlı büyümede, itibarımız ve müşteri listesi sürekli güçlendi. Ev temizliği bölümün de başarısının büyük bir bölümünü oluşturuyor ve ev sahiplerine sermaye genelinde verimli, güvenilir ve esnek çözümler sunmakta.

Efsane Temizlik Şirketini seçmek, Avcılar’da ki en deneyimli temizlik şirketlerinden birini kullanmayı seçtiğiniz anlamına geliyor.

Avcılar Temizlik Şirketleri Ambarlı bölgesi dahil olmak üzere 2012 yılından bu yana İstanbul genelinde büyük veya küçük tüm işletmeler ve konutlar için profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.

Evler, ofisler, oteller, üniversiteler, klinikler, hastane, sağlık ocağı, okullar, bankalar, mağazalar, yurtlar, restoranlar, fırınlar, konut, market, lokanta, dershane, yuva, pansiyon, dükkan, fuar ve stant alanları, alış veriş merkezi (AVM), pastane, depo, imalathane, cami, yemekhane, hamam, büro, güzellik salonu, ticaret merkezi, üretim alanları, iş yeri, okul, bina, apartman, daireler, kolej, eczane, tıp merkezi, spor salonu, film çekim yerlerinin (set ve stüdyolar), tiyatro, ardiye, bodrum dahil olmak üzere küçük, orta ve büyük tüm işletme ve mekanlar için rutin temizlik veya talebe göre bir defaya mahsus temizlik hizmeti sunuyoruz. Meskeniniz eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

(0551) 973 40 62