Temizlik Personeli Temini

Temizlik Personeli Temini. Temizlik şirketlerinin sağlamış olduğu bordrolama hizmeti ile birlikte. Şirketler adına yaptığı iş alımları, hizmet içi eğitimleri, hizmet denetimi ve sgk takipleri gibi bir çok aşamayı yaptıkları için. Çok sayıda ki şirket temizlik personeli teminini bu temizlik şirketleri aracılığı ile yapmaktadır. Özellikle dönemsel personel talepleri nedeni ile iş çıkışlarının çok yapıldığı işletmelerde doğacak yasal sorumluluklardan kurtulmak için önemli bir seçenek olarak ortaya çıkmaktadır.

 

Temizlik Personeli Temini, Sözleşmeli Temizlik Personeli

Temizlik Personeli Temini; bu hizmetimiz içerisinde bir senelik yapılan sözleşmelerle firmanızın temizlik personeli ihtiyacınızı karşılamaktadır. Yapılan temizliklerin denetimi için firma denetmenimiz düzenli aralıklarla yapılan temizlikleri kontrol etmektedir. Yapılacak Temizlik Personeli Temini anlaşmaları. Genelde 1 sene üzerinden yapılmasına rağmen, firmamız size özel çözümler sunabilmektedir. Temizlik personelinin tüm özlük hakları tarafımızdan güvence altına alınacaktır. SGK girişleri ve diğer dosyaları da işe başlanmasıyla birlikte size teslim edilecektir.

Yarı Zamanlı Temizlik Elemanı

Temizlik Personel Temini Çeşitli merasimler dolayısıyla günlük veya haftalık olarak personel ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Firmamız istediğiniz sayıda personeli, gerekirse ekipmanları ile beraber hizmetinize sunacaktır. İstanbul içerisinde temizlik personeli temini için firmamızın danışma hattından bilgi almanız yeterlidir.

Personel temini almak isteyen kuruluşlara günlük aylık ve yıllık eleman temin edilir. Şirket çalışanlarınızın senelik izin kullanma veya uzun süreli zorunlu izin kullanması durumunda, firmamız geçici veya daimi olarak çalışacak personel desteği vermektedir.

Şirketlere bilgi girişi, sekreter, ofis temizlik, boy, çay servisi vb. alanlarda personel sağlamaktayız. Çalışacak elemanların tüm yasal sorumluluğu şirketimizin güvencesi altındadır.

Temizlik personel temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması giydirilmesi ve bodrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra çeşitli gereksinimleri doğrultusunda çalışacak personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini EFSANE TEMİZLİK tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Kısa süreli olarak nitelendirdiğimiz günü birlik veya haftalık çeşitli açılış ve organizasyonlar için talep edilen istenilen sayıda personel temini şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Gerekirse tüm araç gereç ve malzemeler de şirketimiz tarafından karşılana bilmektedir. Temizlik personel temini için bizlerle iletişime geçe bilirsiniz.

Temizlik Personeli Temini

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X