Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak, İstanbul Avrupa yakası profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında tavsiye edilen Efsane Temizlik Şirketi güvencesi ile size en iyi temizliği, ucuz fiyatlarımızla sağlıyoruz. Ev temizliği, iş yeri temizliği, ofis, plaza ve tüm yaşam alanlarının temizliğinde maksimum sonuç için Beylikdüzü temizlik şirketi çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 0532 385 34 08

İstanbul temizlik hizmetleri sektöründe pek çok alternatif bulunmaktadır. İstanbul Efsane Temizlik Şirketi olarak  Avrupa yakasının her bölgesine sunduğumuz temizlik hizmeti, Beylikdüzü ve çevresi için de geçerlidir. Ofis temizliği, ev temizliği, dış cephe temizliği, okul temizliği, inşaat sonrası temizliği ve iş yeri temizliği ve ihtiyacınız olan bireysel ya da kurumsal her alanda temizlik hizmeti vermekteyiz. Deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile hayal ettiğiniz temizliği layığı ile yerine getirerek gönül rahatlığıyla yaşayacağınız bir çevre bırakıyoruz.

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Ofis ya da fabrika gibi iş yerlerinizde çalışan personellerinizin düzensiz ve kirli bir mekanda çalışmaları; işlerinden soğumalarına ve motivasyonlarının düşmesine sebep olduğu gibi sağlık açısından da tehdit oluşturur. Ayrıca ofisinizin temizliğinden diğer çalışanlarınızı sorumlu tutmanız, problemlere bir çözüm olmak yerine sorunu daha da büyütecektir. Çalışanlarınızın görevi temizlik olmadığı için bunu bir yük olarak görecektir. Beylikdüzü ofis temizliği için uzun yıllardır İstanbul temizlik sektörüne dahil olan Beylikdüzü temizlik şirketi, tecrübesiyle de en iyi temizlik şirketi olmaya devam ediyor.

 

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Genelde çok katlı yapılarda camların temizlenememesi, ev veya ofis ortamını kirli gösterir ve dış cephe temizliği için temizlik şirketine ihtiyaç vardır. Ancak bu sektörde en önemlisi; temizlik şirketinde çalışan personellerin eğitimli olmasıdır. Dış cephe temizliğinde yapılan en ufak bir hata ve dikkatsizlik, ciddi sağlık sorunlarına yol açabileceği gibi can kaybına da sebep olabilmektedir. Beylikdüzü dış cephe temizliği için şirketimiz ile iletişim kurabilirsiniz. eğitimli ve tecrübeli personellerimiz dış cephenizi özenle temizlerken siz de temizliğin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaatı yeni tamamlanmış bir binaya taşınmanın en büyük sorunlarından biri de temizliktir. Toza bürünen zeminler, çimento izleriyle dolu camlar, inşaat kalıntıları… Eğer inşaatı yeni tamamlanmış bir binaya taşındıysanız ve tüm bunları temizlemekte zorlanıyorsanız Beylikdüzü inşaat temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sabah saatlerinde belirttiğiniz adrese gelen titiz çalışanlarımız, en kısa zamanda en temiz işi çıkararak sizi mutlu etmek için en iyi temizlik hizmetini sunacaklardır. Tüm bu temizlik esnasında personellerimizi izlemek ve içinize sinmeyenleri söylemek konusunda da özgürsünüz.

Tecrübeli personellerimiz; dairenizde bulunan camların içini ve dışını, kapıları, zemini, mutfak dolaplarının içini ve dışını, mutfak fayanslarını, banyoda bulunan her şeyi, var ise balkonda bulunan korkulukları, balkon zeminini ve evin zemininde bulunan inşaat kalıntılarını zeminin cinsine göre uygun malzemelerle temizleyip anahtarı size teslim etmektedir.

 

Beylikdüzü Zemin Temizliği

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz bir diğer temizlik hizmeti ise zemin temizliğidir. Temizliğin en kolay yanı gibi düşünülse de titiz kadromuz temizlenecek zeminin sadece görünen kısmını değil; üzerindeki her şeyi tek tek kaldırarak derinlemesine bir temizlik hizmeti sağlamaktadır. Gerçek temizlik konusunda en iyi sonucu elde eden uzman personellerimiz, bu işlemi ayrımcılık gözetmeksizin gittiği bütün ev ve iş yerlerinde yapmaktadır. Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak uzun yıllardır İstanbul’da temizlik şirketi olarak hizmet veren tecrübeli şirketimiz ile iletişime geçerek, ev ya da iş yerlerinizi; en uygun fiyatlar ile hızlı ve hijyenik bir şekilde temizleyip anahtarı size teslim edecektir. Ev temizliği, gündelikçi yardımcı bayan temini, ofis, iş yeri ve plaza temizliği ve diğer tüm temizlik ihtiyaçlarınızda müşteri hizmetlerimizle telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçerek bize ulaşabilir, Beylikdüzü’nde en iyi temizlik hizmetinden en uygun fiyatlarıyla yararlanabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X