Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Efsane Temizlik Şirketi, İstanbul Beylikdüzü Temizlik Firmaları arasında hizmet kalitesini her zaman üst seviyede tutmuş ve bu anlamda da her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Her türlü temizlik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Beylikdüzü Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetimizde haftanın her gününü esas almaktayız bu anlamda ister Ev temizliği ister Ofis temizliği konusunda destek arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Efsane Temizlik olarak merkezi ofisimizde ağırlayabileceğimiz misafirlerimize pek çok alanda özel fiyat ve referans sağlayabiliyoruz. Bu anlamda Ev ve Ofis  temizliğinde hizmetlerimiz sürekli olarak talep edilmektedir. Ev temizliği hizmetimizde haftanın belirli günlerinde Temizlikçi bayan temini de sağlanabilmektedir.

Özellikle Dış Cephe Temizliklerinde camlardan tutun da binaların genel anlamda dış temizliğine büyük önem verilmektedir. Firmamız kullandığı kimyasallardan  malzemelere varıncaya kadar hepsinde kalite standartlarını üst seviyede tutmuştur. Bu anlamda özellikle Beylikdüzü Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik olarak temizlik  işlemi sırasında kullanmış olduğumuz ürünlerin insan sağlığına hiçbir şekilde yan etkisi olmamaktadır.

Ev temizliği hizmetimizde bizi arayarak fiyat teklifi  alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olabilecektir.

Beylikdüzü Temizlik Firması

Ofis temizliği ya da fabrika temizliğinde  istenirse 24 saat tam zamanlı olarak hizmet verilebilir. Bu anlamda vardiyalı olan çalışanlarımızla birlikte en uygun fiyat seçenekleri de sizlere sunulabilmektedir.

Efsane Temizlik olarak firmamızın kalitesi bugüne kadar farklı müşterilerimizin referanslarıyla ortaya koyulmuştur. Bu anlamda tercihinizi en uygun fiyat ve kaliteli hizmetten yana kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü  Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik sektörde 12 yılını geride bırakmış ve bu anlamda da pek çok bireysel kişilere ve firmalara hizmet vermiştir. Amacımız en doğru yöntemleri ve güler yüzümüzü de kullanarak her zaman müşteri portföyümüzü artırmaktır. Bizimle çalışan müşterilerimizin bizden memnun olduklarını ve buna göre de diğer müşterilerine bizi tavsiye ettiklerini çok iyi biliyoruz. Bunun için sizlerin de tavsiyeleriyle birlikte her geçen gün giderek İstanbul’un bir çok ilçelerinde  marka olarak yerimizi alıyoruz.

(0551) 973 40 62