Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Efsane Temizlik  Şirketi yaklaşık olarak 12 yıldır Bahçelievler Ev Temizliği, Bahçelievler Ofis Temizliği, Bahçelievler İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Bahçelievler dış cephe cam, Bahçelievler Koltuk Yıkama Hizmeti, Bahçelievler Böcek ve Haşere İlaçlama, Yangın sonrası temizlik şirketi, olarak da hizmet vermekteyiz.

Temizlik işlemleri biz insanların sağlık ve daha steril bir ortamda yaşam sürmesi için gerekli olan işlemlerin başında gelmektedir. Her temizlik işlemi bizleri sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanı oluşumuna itmez, bu yüzden alınacak olan temizlik hizmetinin, profesyonel ve kaliteli hizmet veren köklü bir firma yapısına sahip olması gereklidir. Bizler Bahçelievler temizlik şirketleri, Efsane Temizlik  olarak İstanbul ilinin Bahçelievler semtinde yer alan tüm temizlik hizmetleri konusunda sizlere gerekli olan hizmetleri vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizde köklü ve profesyonel kurum yapımız, planlı ve programlı çalışma yöntemimiz ve profesyonel hizmet sağlayıcılarımız sayesinde sizlere gerekli olan hizmetleri aktarmaktayız.

Halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ve kaliteli bir temizlik süreci ile hizmetler vermekteyiz. Bulunduğunuz semtimizde yer alan Bahçelievler Temizlik Firmaları içerisinden tercih edilme oranı olarak daha çok öne çıkan bir kurum yapısına sahibiz.  Hem uygun fiyatlar, hem maksimum verimlilik hedefi ile çalışmakta, işlemlerimizin her aşamasında kaliteli ürünler, cihazlar ve çalışan kadromuz ile gerekli olan hizmetleri sizlere vermekteyiz.

Bahçelievler Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bahçelievler Temizlik Şirketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Ev temizliği ve Ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın ayrıca Aylık / Haftalık / Günlük Temizlik  periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bahçelievler dışında Avrupa Yakasının tamamının da hizmet vermekteyiz. Sitemiz üzerinden son 1 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizinde Bahçelievler bölgesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilir. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Bahçelievler en ucuz temizlik şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Efsane Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

(0551) 973 40 62