Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

%100 Müşteri Memnuniyetini esas olarak Büyükçekmece  ve Büyükçekmecenin bir çok bölgesin de 2012 yılından bu yana temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  ev temizlik işlerinde çığır açan güvenir bir temizlik firması olarak eşyalı ve boş ev temizlik işlerinin yanı sıra ofis temizliği hizmetleri de vermektedir. Büyükçekmece Temizlik Şirketleri arasında bir marka olmuş olan Efsane Temizlik Şirketi  her türlü temizlik şirketi ihtiyacınızda güçlü bir çözüm ortağı olarak size en yakın temizlik şirketleri arasında yer almakta yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini her geçen gün bir basamak daha yukarılara taşımaktadır.

İstanbul Büyükçekmece bölgesinde süregelen temizlik şirketi hizmetlerimiz Boş ev temizliği , Eşyalı ev temizliği , Detaylı ev temizliği , Gündelik ev temizliği , İnşaat sonrası temizlik , Ofis temizliği, mağaza temizliği, Yangın sonrası temizlik, Koltuk yıkama ve Yerinde halıfleks yıkama  gibi işler olup Büyükçekmece Temizlik Şirketi elemanları olarak tam gün temizlik işlerinize haftanın yedi günü temizlik elemanı temin ediyoruz. Sizde mutlu mesut müşterilerimiz arasına katılmak isterseniz Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  çağrı merkezi telefon numarasını arayınız.

Gündelik ev temizlik işleri konusunda faaliyet gösteriyoruz. Büyükçekmece Temizlik Şirketi olarak tam gün Genel temizlik ve Detaylı temizlik hizmetleri veriyoruz.Biz temizlik işini önemsiyoruz prensipleri olan bir temizlik firmasıyız. Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik olarak iyi verim alınamadığı için saatlik temizlik hizmeti vermiyoruz. Size yüksek standartlarda bir temizlik hizmeti vermeyi arzuluyoruz bu yüzden Efsane Temizlik Şirketi çağrı merkezini bir gün önceden arayıp temizlik randevusu almanızı rica ediyoruz.

BÜYÜKÇEKMECE EV TEMİZLİK HİZMETLERİ NELERİ KAPSIYOR

Büyükçekmece temizlik firmasından ev temizlik hizmeti için gelen temizlik elemanı eşyalı evlerde bütün temizlik işlerini yaparlar. Ayrım gözetmezler. Efsane Temizlik Şirketi elemanları yerleri , kapıları , camları , çerçeveleri , pencereleri , mobilyalı , mutfağı ve banyoyu tam gün temizler. Detaylı ev temizliği için Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik tarafından yönlendirilen temizlikçi bayan elemanlar genel temizliğe ek olarak duvarları siler , buzdolabının içini temizler , Mutfak dolaplarının içini boşaltır kap kaçağı siler yerleştirir. Giysi dolaplarının içini boşaltıp düzenli bir şekilde yerleştirirler.

GÜNDELİK EV TEMİZLİK İŞLERİ YAPAN GÜVENİLİR TEMİZLİKÇİ BAYANLAR

Günlük ev temizliği için evlere ofislere temizlikçi bayan eleman yönlendiren profesyonel bir temizlik şirketiyiz. Büyükçekmece temizlik şirketi tarafından evlere temizlik için gelen bayan sabah onda temizlik yapacağı adrese gelip hemencecik hiç vakit kaybetmeden temizliğe başlar. Sekiz saat süren temizlikten sonra temizlikçi bayan mesaisi akşam saat altıda son bulunca paydos edip ücretini alıp çıkar. Büyükçekemce temizlik şirketi tarafından yönlendirilen temizlikçi bayanın yaptığı temizlikten memnun kalırsanız Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  müşteri hizmetleri ile görüşüp ayda bir on beş günde bir veya veya haftada bir rutin temizlik için gelmesini talep edebilirsiniz.

(0551) 973 40 62