Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece Temizlik Şirketi Büyükçekmece Temizlik Şirketi, Efsane Temizlik  ev temizlik işlerinde çığır açan güvenir bir temizlik firması olarak eşyalı ve boş ev temizlik işlerinin yanı sıra ofis temizliği hizmetleri de vermektedir. Büyükçekmece Temizlik Şirketleri arasında bir marka olmuş olan Efsane Temizlik Şirketi  her türlü temizlik ihtiyacınızda güçlü bir çözüm ortağı olarak size en yakın temizlik şirketleri arasında yer almakta yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini her geçen gün bir basamak daha yukarılara taşımaktadır.

İstanbul Büyükçekmece bölgesinde süregelen temizlik hizmetlerimiz Boş ev temizliği ,Eşyalı ev temizliği , Detaylı ev temizliği ,Gündelik ev temizliği ,İnşaat sonrası temizlik ,Ofis temizliği, mağaza temizliği, Yangın sonrası temizlik, Koltuk yıkama ve Yerinde halıfleks yıkama  gibi işler olup Büyükçekmece Temizlik Şirketi elemanları olarak tam gün temizlik işlerinize haftanın yedi günü temizlik elemanı temin ediyoruz. Sizde mutlu mesut müşterilerimiz arasına katılmak isterseniz Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  çağrı merkezi telefon numarasını arayınız.

Gündelik ev temizlik işleri konusunda faaliyet gösteriyoruz. Büyükçekmece Temizlik Şirketi olarak tam gün Genel temizlik ve Detaylı temizlik hizmetleri veriyoruz.Biz temizlik işini önemsiyoruz prensipleri olan bir  firmayız. Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik olarak iyi verim alınamadığı için saatlik temizlik hizmeti vermiyoruz. Size yüksek standartlarda bir temizlik hizmeti vermeyi arzuluyoruz. Bu yüzden Efsane Temizlik Şirketi çağrı merkezini bir gün önceden arayıp temizlik randevusu almanızı rica ediyoruz.

 

BÜYÜKÇEKMECE EV TEMİZLİK HİZMETLERİ NELERİ KAPSIYOR

Büyükçekmece temizlik firmasından ev temizlik hizmeti için gelen temizlik elemanı eşyalı evlerde bütün temizlik işlerini yaparlar. Ayrım gözetmezler. Efsane Temizlik Şirketi elemanları yerleri , kapıları , camları , çerçeveleri , pencereleri , mobilyalı , mutfağı ve banyoyu tam gün temizler. Detaylı ev temizliği için. Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik tarafından yönlendirilen temizlikçi bayan elemanlar genel temizliğe ek olarak duvarları siler , buzdolabının içini temizler , Mutfak dolaplarının içini boşaltır kap kaçağı siler yerleştirir. Giysi dolaplarının içini boşaltıp düzenli bir şekilde yerleştirirler.

GÜNDELİK EV TEMİZLİK İŞLERİ YAPAN GÜVENİLİR TEMİZLİKÇİ BAYANLAR

Günlük ev temizliği için evlere ofislere temizlikçi bayan eleman yönlendiren profesyonel bir temizlik şirketiyiz. Büyükçekmece temizlik şirketi tarafından evlere temizlik için gelen bayan sabah onda temizlik yapacağı adrese gelir. Hemen hiç vakit kaybetmeden temizliğe başlar. Sekiz saat süren temizlikten sonra temizlikçi bayan mesaisi akşam saat altıda son bulur. Paydos edip ücretini alıp çıkar. Büyükçekmece temizlik şirketi tarafından yönlendirilen temizlikçi bayanın yaptığı temizlikten memnun kalırsanız. Müşteri hizmetleri ile görüşüp ayda bir on beş günde bir veya haftada bir rutin temizlik için gelmesini talep edebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X