Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik ŞirketiBakırköy Temizlik Hizmetleri

Bakırköy Temizlik Şirketi hayatın her alanında olmazsa olmazlardan birisidir. Herkes bulunduğu ortamın temiz olmasını ister. Fakat temizliği ortadan kaldıran, kire, pasa, çöpe neden olan pek çok etmen vardır. Bu nedenle her ortamda zaman zaman temizlik yapılmalıdır. Temizlik işlemlerinin nasıl ne sıklıkta ve ne derece yapılacağı ortama göre değişir.
Her ne kadar temizlik dendiğinde çoğu kişinin ilk aklına gelen ev temizliği olsa da temizlik sadece evlerle alakalı bir durum değildir. Özellikle toplu yaşam ve çalışma ortamlarında temizlik çok daha önemlidir ve daha sık duyulan bir ihtiyaçtır.
Temizliğin bir ihtiyaç olduğu hemen herkesçe kabul edilirken zannedilenin aksine temizlik yapmak hiç de kolay bir iş değildir. Bu yüzden Bakırköy temizlik hizmetleri mutlaka alanında profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Temizliği yapacak personellerin pek çok konuda bilgi sahibi olması, yeterli deneyim ve donanıma hâkim olması gerekmektedir.
Firmamız Bakırköy genelinde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma ilkesiyle hareket etmektedir. Bunun için en değerli varlığımız olarak personellerimizi görüyoruz. İnsan kaynaklarımıza büyük önem vererek hepsinin alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güvenilir, gelişime ve değişime açık kişilerden olmasını sağlıyoruz. Hizmet içi eğitimlerle birlikte personellerimizi sürekli güncel tutuyor, yasa ve yönetmeliklere eksiksiz riayet ediyoruz.
Güvenilirliği kesinlikle göz ardı etmiyor, Bakırköy temizlik firması arayanlara en iyi çözüm noktasını gösteriyoruz. Kurumsal bir ciddiyet ve hassasiyetle çalışıyor, evlerinizde, ofislerinizde, işyerlerinizde, kamu kurumlarınızda, fabrikalarınızda ve diğer bütün yaşam alanlarınızda güvenle mekanınızı ve eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bir kadroyla öne çıkıyoruz.

Bakırköy Temizlik Şirketi yaşam alanlarında temizlik yaptırmak isteyenlerin en sık karşılaştığı sorunların başında profesyonel bir temizlik şirketi bulamamak gelir. Çünkü ülkemizde ve bölgemizde temizlik sektöründe henüz yeterince kuramsallaşma olmamıştır. Bu nedenle gerekli yeterlilik belgelerine, sertifikasyonlara sahip olmayan pek çok firma da yer almaktadır.
İhtiyaç sahiplerini Bakırköy temizlik şirketi seçerken mutlaka çeşitli detaylara dikkat etmeleri, ona göre tercihte bulunmaları gerekmektedir. 

 

Bakırköy Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetleri en fazla tercih edilen hizmetler arasındadır. Ev temizliği konusunda deneyimli ekipler ve temizlik için gereken makine teçhizatlar ile temizlikte kullanılacak deterjan tarzı maddeleri temin ederek hizmet vermektedir. Evlerin tavanlarından zeminlerine kadar her yer detaylı olarak temizlenmektedir. Yoğun hayat akışı içerisinde ev temizlemeye vakti olmayanlar için ev temizlik hizmetleri en önemli yardımcıdır.

Ev temizlik hizmetlerini kullanmak istemeyenlerde genel olarak güvenlikle ilgili endişeler yaşanmaktadır. Ancak, temizlik hizmeti verecek personellerin temizlik için gereken belgeleri yanında güvenlikle ilgili belgeleri de bulunmaktadır. Bu sebeple ev temizlik hizmetleri verilirken hizmetinize gelecek temizlik ekiplerine gönül rahatlığı ile evinizi temizlemesi için teslim edebilirsiniz.

 

Bakırköy Ofis İşyeri Temizliği

Çalışma ortamında başarılı işler ortaya çıkarmak için öncelikle sağlıklı bir ortam hazırlamak önemlidir. Ofis işyeri temizliği hizmetleri ile çalışma alanında bulunan masalar, dolaplar, koltuk ve sandalyeler, camlar, kapılar, duvarlar, klima panelleri, koridor ve tuvaletler tavandan zeminlere kadar detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Çalışma alanları toplu olarak insanların günlük en az 8 – 10 saat birlikte kaldıkları yerlerdir. Bu alanlarda gerekli hijyenin olmaması hastalıkları da beraberinde getirmektedir. Çalışma ortamında bulunan birçok eşyanın ortak kullanılması da büyük hijyen sorununa sebep olmaktadır. Deneyimli temizlik ekipleri çalışma alanlarını dip köşe temizleyerek çalışanların yüksek performans sergileyebileceği sağlıklı ortamları oluşturmaktadır.

Ofis ve işyerlerinde temizlik hizmetlerinden yararlanmak ekonomik açıdan da avantaj sağlamaktadır. Ofis ve işyeri temizliği için istihdam edilecek personele ödenecek maaş, prim, sigorta, tazminat gibi giderler dikkate alındığında çok daha küçük maliyetlerle profesyonel olarak temizlik hizmetlerini almak mümkündür.

 

Bakırköy Villa Temizliği

Villalar oldukça geniş kullanım alanlarına sahiptir. Burada yaşayanların her yerin temizliğine yetişmesi oldukça güçtür. Bu sebeple villa temizliği hizmetlerinden yararlanılarak odalar, teras, balkon, banyo, tuvalet, mutfak ve bahçelerin düzenlenmesi sağlanmaktadır. Villa temizliği yapılırken konutun yapısına göre iç ve dış yüzeylerin temizlenmesi için gereken vinç veya asansör sistemleri kullanılmaktadır.

Villaların birçok noktasında ahşap yüzeylerin bulunması temizlik maddelerinin özenle seçilmesini gerektirmektedir. Villalarda ahşap yanında metal, cam, plastik ve alüminyum gibi farklı malzemeler bulunmaktadır. Villa temizliği yaparken her bir malzemeye uygun temizlik maddesi kullanmak bu malzemelerin ömrünü uzatacaktır. Deneyim sahibi temizlik firması bu detaylara hakim olarak villa temizliği yapması gerekmektedir.

Villaların kapalı alanları kadar açık alanlarının temizliği de önemlidir. Villalar temizlenirken teras, açık kapalı otopark, tavan araları, kamelya ve bahçe bitkilerinin düzenlenmesi ve temizlenmesi bir bütün olarak değerlendirilmelidir.

 

Bakırköy Rezidans Temizliği

Bakırköy Rezidans temizliği başlı başına profesyonellik gerektiren bir iştir. Özellikle rezidansların dış cephe temizliğinde özel ekiplerin bulunması gerekir. Rezidans dış cephe temizliğinde asansör, vinç veya uzman dağcı yöntemleri kullanılmaktadır. Dış cephe temizliğinde bina yapısında kullanılan malzemeye uygun temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Camlar, doğramalar ve kaplamaların ayrı ayrı temizlik malzemesi kullanılarak yapılması gerekmektedir. Rezidansların iç temizliğinde banyo, tuvalet, mutfak, yatak odası, çamaşırlar, halılar ve oturma alanları detaylı olarak temizlenmektedir. Rezidans içerisinde yapılacak temizliklerde her alan için ayrı temizlik malzemeleri tercih edilmektedir.

Bakırköy Fabrika Temizliği

Fabrikalar üretim yapılan ve büyük çaplı makinelerin bulunduğu alanlardır. Bu sebeple fabrika temizliği yapılırken özel temizlik malzemeleri ve temizlik ekipmanları kullanılmalıdır.

Fabrikaların temizlenmesinde profesyonel temizlik ekipleri toz, yağlar, atıklar ve lekeleri temizleyerek sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmaktadır. Fabrikalarda özellikle makinelerden kaynaklanan yağ kalıntıları iş kazalarına sebebiyet vererek büyük sorunların ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Bu sebeple fabrikaların temizliği yapılırken özellikle makinelerde ve zeminde bulunan yağların temizlenmesi önelidir.

Makine yağlarının temizliği için de özel kimyasal yağ çözücü temizlik maddeleri kullanılmaktadır. Fabrikaların diğer önemli temizlik sorunu ise toz ve atıklardır. Profesyonel fabrika temizlik hizmetlerinde endüstriyel elektrik süpürgeleri ve aparatları kullanılmaktadır. Kaliteli bir temizlik hizmeti ile güvenli ve hijyenik çalışma alanları oluşturulmaktadır.

 

Bakırköy Dış Cephe Cam Temizliği

Yaşam alanlarının dış cephe cam temizliği yapılmadan önce temizlikte kullanılacak temizlik malzemeleri ve camlara ulaşmak için gereken yöntemler belirlenmelidir. Dış cephe cam temizliği yapılırken camların temizliği için kullanılan temizlik maddesi ile doğramalarda kullanılacak temizlik malzemelerinin dikkatli kullanılarak cam ve doğramalara zarar vermemek önemlidir.

Dış cephelerin temizliğinde basınçlı su veya buharlı temizleme yapılabilir. Temizliği yaparken iskele kurma, asansör sistemi veya vinç kullanılmaktadır. Bu yöntemler dış cephe temizliği yapılacak binanın yüksekliğine göre belirlenir. Dış cephe temizliğinde görevlendirilen ekipler deneyim sahibi olarak sadece bu işlerle ilgilenmektedir.

Çünkü yükseklik korkusu gibi sorunları bulunanların dış cephe temizliğinde görevlendirilmesi kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu yüzden dış cephe temizlik ekipleri gönüllü ve eğitimli personellerden oluşturulmaktadır.

 

Bakırköy İnşaat Sonrası Temizliği

Yeni yapılan binalara ev eşyaları yerleştirilmeden önce detaylı inşaat sonrası temizliği yapmak gerekir. Çünkü inşaat süresince oluşan tozlar ince temizlik yapılmadan ortadan kalkmaz. Kendi yapacağınız yüzeysel bir inşaat temizliği günlerinizi alabilir ve istediğiniz sonucu almak da oldukça zordur. Profesyonel temizlik hizmetleri ile inşaat sonrası temizliği hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Bu temizlik işlemlerinde deneyimli ekipler duvarlardan dolaplara, banyo ve tuvaletlerden odalara kadar her yeri temizleyerek kullanıma hazır hale getirmektedir. İnşaat sonrası temizlikte insanları en fazla uğraştıran tozlardır. Tozlar inşaat yapılırken sürekli havada olduğu için her yerde karşınıza çıkacaktır. Deneyimli temizlik elemanları tesisat borularından, kalorifer peteklerinin arasına, dolaplardan duvarlara kadar her noktayı bilinçli bir şekilde kısa sürede temizlemektedir.

 

Bakırköy Yangın Sonrası Temizlik

Yangın hiç kimse tarafından istenilen bir olay değildir. Hatta yangın için “Allah düşmanımızın başına bile vermesin” diye dua ederiz. Fakat bazen kaza, bazen de ihmal sonucu yangınlarla karşılaşabiliriz. Yangın sonrası temizlik yapmakta bir o kadar zordur. Çünkü yanma sonucunda her yer simsiyah olur ve arınmayan bir is kokusu meydana gelir.

Yanan eşyaların alandan uzaklaştırılması, kullanılabilecek durumda olanların ayıklanması ve temizlenmesi gerekir. Yangından sonra yaşam alanının komple elden geçirilerek temizlenmesi günler alabilir. Bu yüzden yangın sonrası temizlik için deneyimli bir temizlik ekibinden yardım almak gerekir.

Profesyonel yangın sonrası temizlik ekipleri özel olarak hazırlanan temizlik malzemelerini kullanarak is kokusunu ve yangın izlerini kısa sürede temizlemektedir. Böylece yangın felaketi sonrası ortaya çıkan kötü tablo profesyonel temizlik hizmetleri ile yerini yeni bir yaşam alanına bırakır.

Bakırköy Restoran Kafe Temizliği

Gittiğimiz restoran ve kafelerde öncelikle dikkat ettiğimiz detay temizliğidir. Kimse temiz görünmeyen ve hijyenik olmayan bir restoran ve kafeye oturarak bir şeyler yiyip içmeyi düşünmez. Restoran ve kafe sahipleri işyerlerinde gereken hijyeni ve temiz görünümü restoran ve kafe temizliği hizmetlerini kullanarak sağlayabilir. Restoran ve kafe temizliğinde en büyük sorunlar mutfak alanlarında oluşan yağ ve yanık kalıntılarından oluşmaktadır. Profesyonel temizlik ekipleri bu kalıntıları hiçbir iz bırakmadan temizleyerek istenilen sağlıklı ortamları oluşturmaktadır.

Profesyonel temizlik ekipleri restoranda bulunan masa, sandalye, servis arabaları, tezgahlar ve ocakları detaylı bir şekilde temizlemektedir. Temizlik hizmetlerinde restoran ve kafelerin aynası olan masa örtüleri de temizlenip ütülenebilmektedir. Profesyonel temizlik hizmetleriyle restoran ve kafeniz müşterilerin daha çok ilgisini çekecektir.

Bakırköy Gündelikçi Bayan Gönderimi

Ev, ofis ve işyeri gibi alanların haftanın belirli günlerinde temizlenmesi için temizlik hizmeti veren firmadan gündelikçi bayan gönderimi isteyebilirsiniz. Temizlik deneyimi ve yeterliliği olan gündelikçi temizlik elemanı belirlediğiniz günlerde ve saatlerde gelerek ev, ofis ve işyeri temizliğini yapmaktadır. Talep edilmesi halinde sürekli hizmetlerinizde kalmak üzere yatılı kalan temizlik personeli de temin edilmektedir.

Gündelikçi bayan temizlik personeli özellikle çalışan bayanlar için en fazla tercih edilen seçenektir. Düzenli olarak ev veya işyeri temizliği, cam silme, mutfak. banyo ve tuvalet gibi alanların temizliğini yapmaktadır. Gündelikçi bayan temizlik görevlisi talep halinde ütü, çamaşır, bulaşık ve yemek konusunda da bayanlara yardımcı olmaktadır. Her türlü temizlik ve ev işlerinde güvenilir, deneyimli ve belge sahibi gündelikçi bayan temizlik personeli bulunmaktadır.

 

Bakırköy Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetimiz kısaca şöyle gerçekleşmektedir.

Telefon veya mail yolu ile bizimle irtibata geçmeniz halinde işin tanımı koltuk takımı yada çekyat kanepe vb. sandalye gibi işlerinizin ne olduğu tesbit edilip yapılacak uygulama belirlenir fiyatta ve yapılacak gün belirlendikten sonra ekiplerimiz belirtilen gün ve saatte evinizde yada işyerinizde olur.

Bundan sonrası Efsane temizlik şirketinin personeli tarafından koltuklarınızın makina sistemi ve kumaşa özel kimyasallar özel koltuk yıkama vakumlama makinası ile temizliği yapılıp teslimi sağlanır,

Tüm bu işlemler sırasında sizlere sadece koltuklarınızın nasıl temizlendiğini izlemek kalır.

Evet artık sizlerde karar verin koltuklarınız tertemiz olsun..

Efsane temizlik şirketi firması saral Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve Genel temizlik İşyeri temizliği Bina temizliği İnşaat temizliği Tadilat sonrası temizlik Taşınma sonrası veya taşınma öncesi temizlik Dıştan cam temizlikleri Sinema temizliği Ev Temizliği Ofis temizliği Cam Silimi Dış Cephe temizliği Zemin yıkama Cila uygulama Fabrikaların temizlikleri Fuar temizliği Stand temizlik Bina cam silme Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik (periyodik temizleme) Temizlik elemanı temini (Personel istihdamı) Apartman temizlik Apartman görevlisi temini Efsane temizlik firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X