Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

 Bakırköy temizlik şirketi olarak çeyrek asırdır hizmet vermenin kazandırdığı tecrübe ile, ilçemizde Ev temizliği, Ofis temizliği, Dış cephe temizliği, Cam temizliği, ilaçlama hizmetleri, Hastane temizliği, Okul temizliği, Site ve apartman temizliği, Rezidans temizliği, Temizlik personeli temini, Personel kiralama, İş yeri temizliği, Plaza temizliği, Gündelikçi temizlikçi temin etme gibi hizmetler vermekteyiz.

0552 526 57 57   (Mobil)

0212 580 56 57  (Sabit)

info@efsanetemizlik.com

Size makul fiyat ve aldığınız hizmetten ötürü garanti vermekteyiz. Unutmayın ki bu sektör, insan odaklı ve yapılan işin kalitesi çok önemlidir.

Eğitimli ve dinamik çalışanlarımız ile Bakırköy’ün tüm semtlerine hizmet götürüyoruz. Bakırköy’de temizlik ihtiyaçlarınız için, haftanın 7 günü sizin belirlediğiniz saatlerde hizmet veriyoruz.

Bakırköy’de bulunan kurumsal firmalara Ofis temizliği, Dış cephe ve Cam temizliği bunun yanında Temizlik personeli temini yapmaktayız. Fiyatlarımızı ve çalışma saatlerimizi aşağıda bulunan tablomuzda görebilirsiniz. Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Bakırköy’de hızlı hizmet verdiğimiz semtler;

Florya temizlik şirketi, (Floryada Günlük Temizlikçi)

Ataköy temizlik şirketi, (Ataköyde Günlük Temizlikçi)

Cevizlik temizlik şirketi,

Kartaltepe temizlik şirketi,

Yeşilköy temizlik şirketi,

Zeytinlik temizlik şirketi,

Zuhratbaba temizlik şirketi,

AVM, hastane, otel gibi binalar birçok insanın ortak yaşam alanlarını oluşturmaktadır. İnsanların birlikte yaşamaları sonucunda ise bu alanlar oldukça kısa bir süre içerisinde pislenmekte ve temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Firmamız Bakırköy Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik ihtiyaç dahilinde bu alanların profesyonel temizliğinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca çocuklarımızı göndermekte olduğumuz okulların da temizliğini oldukça titiz bir şekilde gerçekleştiren firmamız sayesinde çocuklarınızın sağlığından da emin olabilirsiniz. Firmamız bu hizmetlerine ek olarak ev, ofis ibadethane, zemin ve fabrika gibi alanların da temizliğini gerçekleştirmektedir. Tüm bu profesyonel temizlik hizmetlerimiz sayesinde bu alanların eksiksiz bir şekilde hijyene kavuşabilmesini sağlamaktayız.

Detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir,yada hizmetlerimizin detaylarını sitemizden inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

(0551) 973 40 62