Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Ev Temizliği

Efsane  Temizlik Ev Temizliği Şirketi, ev temizliği sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. Evlerinizin temiz olması için dip bucak temizlik ile ince temizlik prensiplerine sahiptir.

Detaylı daire temizliğinde yer alan (kapıların silinmesi, camların iç ve dış kısımlarının temizlenmesi, banyoda klozet, lavabo ve duşa kabin temizliği, banyo duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, zemin temizliğinin yapılması, mutfak dolaplarının silinmesi (dolap içi ve üstü) mutfak duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, dip ve köşelerin temizlenmesi) hizmetlerimize ek olarak inşaat kalıntıları cam kenarlarında bulunan alçı ve boya kalıntıları, yerlerdeki alçı ve boya kalıntılarının kazınması işlemleri yapılmaktadır.

ev temizliği

Ev Temizlik Şirketleri, Ev temizliği hizmetini konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire temizliği olmak üzere birkaç değişik şekilde ihtiyacınıza göre hizmet sunmaktayız. Ev temizliği fiyatları konusunda firmamızdan teklif ve hizmet detayları hakkında bilgi almadan ev temizliği hizmeti yaptırmamanız ısrarla önerilir. Sizler de evinizi profesyonel temizlik ile tanıştırın.

Temizlik elemanlarımız duvardan camlara, tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik yerine getirir. Size evinizi temiz teslim almaktan başka hiçbir iş bırakmazlar.

Ev temizliğini bayan personelimiz yaparken, cam temizliğini bay personellerimiz yapmaktadır. Evlerinizin büyüklüğüne ve sizin taleplerinize göre personel sayısı artırılabilir. Personellerimiz yılların verdiği uzmanlıkla sizlerin isteklerini eksiksiz yerine getirir.

Ortalama bir dairede, bir personel 70 m2 temizlik yapmaktadır bir günde. Efsane Temizlik olarak, evlerinize yolladığımız tüm personel güvenli ve firmamızın teminatı altındadır. Herhangi bir sorun yaşadığınız da ilk muhatabınız firmamız olacaktır.

(0551) 973 40 62