Ev Temizliği

Ev Temizliği Şirketi, ev temizliği sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyetEv Temizliği garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. Evlerinizin temiz olması için dip bucak temizlik ile ince temizlik prensiplerine sahiptir.

Detaylı daire temizliğinde yer alan (kapıların silinmesi, camların iç ve dış kısımlarının temizlenmesi, banyoda klozet, lavabo ve duşa kabin temizliği, banyo duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, zemin temizliğinin yapılması, mutfak dolaplarının silinmesi (dolap içi ve üstü) mutfak duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, dip ve köşelerin temizlenmesi) hizmetlerimize ek olarak inşaat kalıntıları cam kenarlarında bulunan alçı ve boya kalıntıları, yerlerdeki alçı ve boya kalıntılarının kazınması işlemleri yapılmaktadır.

Ev temizliği hizmetini konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizliği ve boş daire temizliği olmak üzere birkaç değişik şekilde ihtiyacınıza göre hizmet sunmaktayız. Ev temizliği fiyatları konusunda firmamızdan teklif ve hizmet detayları hakkında bilgi almadan hizmet yaptırmamanız ısrarla önerilir. Sizler de evinizi profesyonel temizlik ile tanıştırın.

Temizlik elemanlarımız duvardan camlara, tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik yerine getirir. 

Ev temizliğini bayan personelimiz yaparken, cam temizliğini bay personellerimiz yapmaktadır. Evlerinizin büyüklüğüne ve sizin taleplerinize göre personel sayısı artırılabilir. Personellerimiz yılların verdiği uzmanlıkla sizlerin isteklerini eksiksiz yerine getirir.

Ortalama bir dairede, bir personel 70 m2 temizlik yapmaktadır bir günde. Efsane Temizlik olarak, evlerinize yolladığımız tüm personel güvenli ve firmamızın teminatı altındadır. Herhangi bir sorun yaşadığınız da ilk muhatabınız firmamız olacaktır.

EV TEMİZLİĞİ – EFSANE TEMİZLİK

Ev temizliğinde verdiğimiz hizmet temizlik şirketleri arasında en iyi, garantili, ekonomik hizmeti almak için bizi tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır
Ev temizliğinde personelin yapacağı işler sırasıyla şu şekilde olacaktır:

  • Zemin temizliği, elektrik süpürgesi ile süpürülüp silinir.
  • Camlar ve doğramalar içten ve dıştan silinir.
  • Mutfak temizliği; mutfak dolapları yüzeysel silinir, mutfak tezgahı, ocak temizlenir.
  • Genel olarak odaların toz alımı yapılır.
  • Banyo ve tuvalet temizliği; banyo fayansları silinir, duşakabin ve lavabo temizliği yapılır, wc temizliği yapılır.
  • Balkon temizliği; yerler yıkanır, varsa katlanır camları silinir.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X