Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği; kişilerin mesleki yoğunluğuna bağlı olarak toplu şekilde insanların bulunduğu ve emek sarf ettiği alanlar olan ofisler ve büroların temizliği konusu sıradan bir şekilde yapılabilir. Öyle ki kişilerin iş alanlarına gelmeleri çoğu zaman kişiler için bir zorunluluk olarak algılandığından iş vakitleri dışında bir an bile geçirmek istemeyen çalışanlar, bu ofislerin temizliği konusunda vakit ayırmak istemezler.

Profesyonel ofis temizlik şirketleri; Bunun sonucunda genellikle çok kişinin çalıştığı ofisler veya bürolar için temizlik konusunda profesyonel ofis temizlik şirketlerinden yardım alınır. Buna göre yerlerin süpürülmesinden masa üstlerinin toparlanmasına, cam temizliğine, genel temizlik ve tozlarının alınmasına kadar ofis temizliği ile ilgili işlemler periyodik olarak bu ekipler tarafından gerçekleştirilir. Bunun sayesinde çalışanların çalıştığı ortam her daim düzenli, temiz, itinalı ve hijyenik olur.

Ofis Temizlik Hizmeti; Ekipman, araç gereçlerine ve kimyasallarına sahip olan bu kişiler sıradan bir temizlik işleminden daha iyisini ve fazlasını yaparlar. Kimyasal, araç gereç ve nitelikli malzeme ve bu işe vakit ayırma gibi sıkıntılardan sıyrılmanın en güzel yöntemide budur. Bu sayede ne ofis çalışanları ne de yetkili kişiler temizlik konusunda tedirginlik yaşamazlar.

Ofis Temizliği, personel ve misafirler için davetkar bir ortam yaratmak amacıyla düzenli, tutarlı ve detaylı temizlik hizmetine bağlıdır. Profesyonel ekibimiz, herhangi bir ortamı geliştirmek için üstün bir temizlik hizmeti sunmak için yorulmadan çalışır. Perakende, ticari, kat mülkiyeti ya da endüstriyel ortamlar olsun; personel ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek deneyime sahibiz.

Ofis temizliği hizmetlerimiz profesyonel, verimli ve şeffaf bir hizmet sunmaya odaklanmıştır. Her tesisin kendine özgü gereksinimleri vardır, bu nedenle sürecimizin hiçbir şeyin göz ardı edilmemesini sağlamak için ayrıntılı bir site planı geliştirmeyi de içerir. Site planı, çalışanların, yöneticilerin ve müşterilerin yoldaki her adımı birbirine bağlayan mobil iş emir yazılımımızı kullanarak hayata geçirilmiştir.

Temiz bir yatırım sadece kurumsal imajınızı geliştirmez, aynı zamanda müşterileriniz ve çalışanlarınız için de sağlıklı bir ortam yaratır. Düzenli temizleme ile birlikte temas noktası dezenfeksiyon süreçlerimiz virüs ve enfeksiyonun yayılmasını önemli ölçüde azaltabilir. HEPA filtreli ekipman, toz akarları ve polen dahil 0,3 mikrona kadar havadaki partikülleri toplayarak hava kalitesini etkin bir şekilde artırır. Sağlık için temizlik, hasta günlerini azaltır, verimliliği artırır ve sağlıklı ve canlı bir çalışma ortamı yaratır.

Ofis Temizliğinde ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, deneyimli ekibimiz duyarlı ve doğru hizmet sağlayabilir.

(0551) 973 40 62