Boş Ev Temizliği

 

Boş Ev TemizliğiBoş Ev Temizliği İlk bakışta insanlara çok kolay bir iş gibi görünür. Neticede evde hiçbireşya yok dolayısıyla toz almak halı süpürmek eşyaları yerlerinden çekmek yok. Ama maalesef ki işin iç yüzü öyle değil. Bir düşünsenize, yeni bir eve taşınacaksınız. Yapılacak çok iş var telaştasınız kafanız çok karışık.
Perdeleriniz mobilyalarınız yeni evinize uyacak mı? Bu kadar eşya nasıl taşınacak işlerin tamamı kaç güne yetişecek? Bütün bu sorunların yanı sıra hayatınızda belki de yeni bir sayfa açacak olan yeni eviniz ne derece kullanılır durumda. O evde ilk oturacak kişi siz mi olacaksınız yoksa yıllardır başka insanların yaşadığı bir ev miydi? Her iki durumda da sorun büyük çünkü sıfır bir evse inşaat temizliği, daha önce başka insanlar yaşadıysa tanımadığınız insanların evde bıraktığı kir sizi bir hayli zorlayacak. Anlayacağınız boş ev temizliği son derece zahmetli bir iş. Bu gibi durumlarda en büyük kurtarıcınız Efsane Temizlik Şirketi.
Efsane Temizlik Firması temizliğin her alanındaki birikim ve deneyimi ile yaşadığınız mekanları mükemmele çeviriyor. Taşınma telaşası içinde bir de boş ev temizliği ile uğraşmayın. Bırakın sizin yerinize temizliği bu işin profesyonelleri yapsın. Efsane Temizlik Şirketi sayfasından ulaşacağınız irtibat numaralarından bizi günün her saati arayabilirsiniz. Taşınacağınız evi bize teslim ettiğiniz anda uzman eller işbaşında. Evinizle ilgili aklınıza gelebilecek a dan z ye kusursuz temizlik için bize güvenebilirsiniz. Evin metrekaresine göre iki, üçü veya dört kişilik bir ekiple gerekli makine ve ekipmanla her tip kir için ayrı özellikler taşıyan profesyonel deterjanlarımızla hizmetinizdeyiz.
Boş Ev Temizliğinde Efsane temizlik şirketi olarak çoklu personel desteği ile talepleriniz bir günde teslim etmekteyiz.
Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği, varsa ankastre eşyaların temizliği, yıkanabilir ise tüm duvarların yıkanması. Mutfakta biriken yağların özel solüsyonlarla temizlenmesi ve mutfak temizliği ile ilgili aklınıza gelebilecek her şey. Bunun yanı sıra tüm yüzeyleri profesyonel makinelerimizle temizliyoruz. Aynı şekilde tüm camlar varsa avizelerde özenli temizlikten nasibini alıyor. Banyo ve tuvalet temizliğinde özel dezenfektanlarımızla yine tüm duvarlar yıkanıyor. Eğer silinebilirse tavan siliniyor klozet ve duşa kabinler hem detaylı temizlikten hem de dezenfekte işleminden geçiyor.
Ev Temizliği sonunda Tüm balkonlar varsa teras ve dahası tam bir günde her yer pırıl pırıl oluyor. Üstelik tüm bunlar olurken siz kafanız rahat bir şekilde diğer işlerinizle uğraşabiliyorsunuz. Eğer birçok insanın düştüğü bir hata gibi bu işleri halletmesi için evinizi bir gündelikçi kadına teslim ederseniz hem deterjanların parasını siz ödersiniz hem de gündelikçi işi bir günde bitiremeyeceği için daha çok yevmiye ödemek zorunda kalırsınız. Halbuki Kale Temizlik Şirketi size çok daha ekonomik fiyatlar sunar. Hele ki boş ev temizliği için kullanılacak şişe şişe temizlik ilaçlarının fiyatlarını düşünecek olursanız. Artık kendinizi harap etmeye paydos. Hızlı Hijyenik pratik ve ekonomik temizlik bir telefonla kapınızda.
YAPILACAK İŞLER:

 Cam temizliği: İç dış çerçeveleriyle birlikte tüm ulaşılabilir camlar. Uzun süre temizlenmemiş ve kurumuş olan bantlar var ise tarafımıza bilgilendirme yapılmalıdır.
 Mutfak temizliği: İlk kullanım bezleri ile mutfak dolapları içleri ile birlikte üst ve alt kısımları, mutfak zeminleri, buzdolabı ve fırın dış yüzey temizlikleri.
 Genel temizlik: Salon ve genel tüm odaların eşyalarının toz alımı, petek temizliği, zemin temizliği ve tüm detaylı genel temizlik işlemleri, yüzeye uygun hassas temizlik kimyaları ve ekipmanları ile gerçekleştirilir. Ahşap ve hassas bazı yüzeylerdeki boya kalıntılarına garanti verilmez.
 Banyo – wc temizliği: lavabo, klozet, fayans, derz araları dahil olmak üzere tüm yüzeylerin banyo hijyenine uygun kimyasallar ve bazı uygulama teknikleri ile temizliği.
 Balkon temizliği: balkon zemin ve korkulukları temizliği.

BAZI HUSUSLAR:
 Hizmet alıcının işi eksik belirtmesi, içeride boyacı, marangoz vs. usta çalışması gibi hallerden dolayı işin bitmemesi durumlarında bir sonraki gün personel gönderimi personel sayısı üzerinden ayrıca ücretlendirilir. İş öncesi tüm boya ve ustalık malzemeleri toplatılmış olmalıdır.
 İş süresince bir yetkiliniz işin başında durmalı, işin bitiminde de işi görerek kabul edip teslim almalıdır. İş sonrası oluşan memnuniyetsizlik durumlarında bu husus göz önünde bulundurulmalıdır. Çöpe atılan eşyalar üzerinde, hizmet alıcının denetimi zaruridir, sorumluluk kabul edilemez.
 

Sayın Hizmet Alıcılarımızın Dikkatine,

Abone müşterilerimizin fazlalığından dolayı zaman zaman yoğunluk yaşanabiliyor. Lütfen hizmet tarihini Whatsapp ( 0532 385 34 08 ) numaramızdan teyit ediniz. 

Personellerimizin kullandığı buhar, vakum, temizlik malzeme ve kimyasallarımız firmamıza aittir.

İş kalite ve denetimleri açısından tek personel ile hizmet verilmemektedir. Hizmet kalitesi, makinelerin sıralı kullanımı ve iş güvenliği gibi bazı durumlardan ötürü kapsamlı temizlik hizmeti yürütülmekte olup boş evlere camcı personel dahil olmak üzere en küçük ekibimiz 2 kişiliktir. Lütfen tek kişi personel talep etmekte ısrarcı olmayınız.

İş öncesi belirtmeniz gereken durumlar ve özel talepleriniz için +90 (532) 385 34 08 üst yönetim temizlik hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X