Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Esenler Temizlik Şirketi

(Esenler Temizlik Şirketleri) Efsane Temizlik Esenler ilçesi dahil olmak üzere İstanbul Avrupa Yakası  içerisinde ilçe ve semtlere keşif bedeli talep etmeden profesyonel temizlik şirketi hizmetleri ve işlemleri sunmaktadır. Efsane Temizlik Firmasına temizlik yaptırmak için web sitemizde bulunan telefon numaralarından bizi arayabilir, mail msn yoluyla bize ulaşabilir,ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul Temizlik Şirketleri arasında hizmet kalitesiyle büyümeye devam eden Esenler Temizlik Firmalarından, Efsane Temizliği  her türlü temizlik ihtiyacınız için güvenle arayabilirsiniz. İstanbul Esenler, Ev temizliği firması olarak hizmetimiz haftanın 7\24 günü gerçekleştirmekteyiz. Ofis temizliği için Esenler İlçesinde Temizlik Şirketi arıyorsanız Efsane Temizlik merkez ofisimizi arayınız. Fabrika temizliği  için özel fiyat ve referans dosyamıza firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Belirli günlerde Temizlikçi Bayan personel temin edilir.  Dış Cephe Cam Temizliği için Esenler’de  Efsane Temizlik hizmetinizdedir. Uyguladığımız kimyasallarla dış cephenizin en az 8 ay temizlenmesine gerek kalmaz. En uygun dış cephe temizlik fiyatı için müşteri temsilcilerimizle görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Efsane Temizlik şirketleri Esenler Temizlik şirketi, Esenler Temizlik firması:

Esenler Temizlik Şirketleri; Efsane Temizlik haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Esenler bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Esenler Temizlik Firması, Efsane Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

(İstanbul Esenler) Temizlik Firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Esenler Temizlik Firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Efsane Temizliği seçebilirsiniz.

 

(0551) 973 40 62