Esenyurt Temizlik Şirketi

İstanbul’da bir çok ilçede hizmet vermekte olan Efsane Temizlik Şirketi Esenyurt ilçesinde de hizmet vermektedir. Esenyurt Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik Şirketi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetler; Ev temizliği, fabrika temizliği, boş daire temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, inşaat temizliği, dış cephe cam temizliği, yangın sonrası temizliği, yerinde halıfleks yıkama ve koltuk yıkama  temizleme hizmetleri vermekteyiz. Esenyurt Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik Şirketi  müşteri isteğine bağlı olarak ek temizlik personeli’de gönderme hizmetimiz bulunmaktadır. Temizlik ekibimizin hafta içi ve hafta sonu dahil çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 18.00 aralığındadır. Efsane Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Seçtiğiniz temizlik hizmetine  göre temizlik elemanlarımız sizden gelen talepler karşılığında, taleplerinize öncelik vererek temizlik işlemlerine başlayacaktır. Temizlikte sırasında en önemli noktalardan bir tanesi ise her alan için farklı temizlik malzemelerinin kullanılmasıdır. Özellikle  banyo, tuvalet, lavabo gibi bölümlerin temizliğinde kullanılacak ürünlerin, başka hiçbir yerde kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir. Tuvalet ve banyoların enfeksiyon riski yüksek olduğu için temizlik, dezenfektan içeren malzemeler ile yapılmalıdır. Yapılan her temizlikte yeni ürün kullanmaya özen gösterilmelidir.

Esenyurt Temizlik Şirketleri  arasında olan Efsane Temizlik  deneyimli personeliyle müşterilerine üst seviye temizlik deneyimi aktarmaktadır. İş yeri, ofis veya dükkan temizliklerinde personellerimiz temizlik eğitimi aldığı için hiç bir şekilde iş akışına engel olmadan bütün temizlik işlerini yapmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz temizlik sektöründe, müşterilerine kaliteli hizmet veren ve güler yüzlü personele sahip olan Efsane Temizlik Şirketine  bir telefon uzaktasınız. Temizlik yapılacak yerin büyüklüğünü (e-posta) veya telefon üzerinden müşteri temsilcilerinize aktarmanız yeterli olacaktır. İstanbul’da Avrupa  yakasının neresinde olursanız olun müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Efsane Temizlik Şirketi ofisinden randevu aldıktan sonra, temizlik personellerimiz belirtilen adrese gelmeden önce kendilerini tanıtmak için telefon açarak bilgilendirme yapmaktadırlar. Aynı zamanda temizlik için gönderilen ekip randevu saatinde randevu adresinde olmaya özen göstermektedirler. Temizlik ekibimiz randevu saatinde gelmez ve geç kalır ise geç gelinen zaman kadar ekstradan mesai yaparak eksik süreyi telafi etmektedirler. Efsane Temizlik için müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelmektedir. Esenyurt Temizlik Şirketi, Efsane Temizlik kurulduğu günden bugüne kadarki sürecinde her zaman “Müşteri memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeden, müşterilerimiz ile beraber uzun yıllar çalışmayı ümit etmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X