Fatih Temizlik Şirketi

Fatih Temizlik Şirketleri arasında Efsane Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Efsane Temizliği müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Fatih Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

2007  Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Ev temizliği, Ofis, Büro, İş yeri, Mağaza, Fabrika, Dükkan, Daire, İnşaat, Hastane Poliklinik,  Postane, Kurumsal şirketler holdingler, Öğretim kurumları, Okul Üniversite Dershane, Banka, Eğlence merkezleri gibi firmaların temizliğini güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Dış cephe temizliği, Halı fleks temizliği, Duvar silme, Buharlı koltuk yıkama vs. alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz temizleme ekip personelimiz ve kullandığımız zararsız temizlik maddeleri ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun bizi arayın tüm temizleme işlemlerini başarıyla gerçekleştirelim.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X