Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  temizlikte kendini kanıtlamış bir şirket olarak başta Güneşli olmak üzere İstanbul’un bütün semtlerinde hizmete hız kesmeden devam etmektedir. İşinde en iyisi olan personellerle çalışan şirketimiz ile pişman olmayacağınız bir temizlik göreceğiniz konusunda emin olabilirsiniz. Her türlü alanda hizmet vermektedir. İnşaat sonu temizliği, Okul, Hastane, Yangın sonrası temizliği, Ev, Ofis ve Halı, Koltuk temizliğine kadar kapsamlı bir şekilde hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Temizlik şirketi aradığınız vakit olmasını istediğiniz önemli noktalardan biri çalışan kadrodur. Evinizi, Ofisinizi teslim edeceğiniz için güven duymak istemeniz en temel haklarınızdan biridir. Biz de şirket olarak memnun olacağınız bir kadroya sahip olduğumuzu ve hiç şüphe duymadan günün her saati 7/24 bizimle iletişime geçebileceğinizi söylemek isteriz.

Efsane Temizlik Şirketi, 2012 yılından bu yana Güneşli‘de hizmet vermektedir. En çok tercih edilen Temizlik hizmetlerimiz; Güneşli Ev Temizliği ve Güneşli Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve ofisler için Dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği ve Güneşli İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Dilerseniz bayan, dilerseniz erkek personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyetini esas olarak Güneşli ve Güneşli’in bir çok bölgesinde 2012 yılından bu yana temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Güneşli  Temizlik Şirketi olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Halıfleks Yıkama, Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X