Hadımköy Temizlik Şirketi

Hadımköy Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Hadımköy ilçesi yerleşim konutları olarak olsun hemde sanayi bölgesi olması sebebiyle temizlik hizmetlerimizi bu bölgede de ifşa ediyoruz. Hadımköy temizlik şirketi olarak en çok tercih edilen hizmetlerimiz;

Ev Temizliği
Villa Temizliği
İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik
Ofis, Büro İş Yeri Temizliği
Koltuk Yıkama, Yerinde Halıfleks Yıkama
Dış Cephe  Cam Temizliği

Hadımköy temizlik şirketleri arasında yer alan Efsane  Temizlik, bu ilçemizde de yoğun olarak hizmetlerine devam etmektedir. En çok tercih edilen ev temizliği, inşaat ve tadilat sonrası temizlik ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda yüzlerinizi güldürmeye devam ediyoruz. İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde, malzeme ve kimyasalları firmamız karşılamaktadır. Kullandığımız malzeme ve ekipman sanayi tipi profesyonel ekipmanlardır. Tercih edilen ev temizliği hizmetimiz de, evinizin büyüklüğüne göre 1 veya 2 personel gönderiyoruz. Hadımköy Temizlik Firması olarak, evinizin temizliğini en mükemmel şekilde memnuniyet garantili olarak personellerimiz ifşa etmektedir. Metrekare sınırlaması olmaksızın, yaşam alanlarınızı detaylı bir şekilde kullanımınıza hazır, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile temizliyoruz. Bölgedeki bir çok fabrika ve iş yeri temizliklerini de periyodik veya inşaat sonrası temizlik hizmetlerini sürdürmekteyiz. Daha detaylı bilgi için https://efsanetemizlik.com/hizmetlerimiz/ sayfamızı ziyaret edin.

Hadımköy temizlik Firmaları  olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. En iyi fiyata en iyi hizmet sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı gururluyuz. Efsane Temizlik Şirketi olarak hizmetlerimizden daha detaylı bilgi almanız için https://efsanetemizlik.com/iletişim/ sayfamızı ziyaret edin.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X