Halkalı Temizlik Şirketi

Efsane Temizlik Şirketi olarak temizlik sektöründe 12 yıldır  profesyonel ve uzman  kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Son zamanlarda gelişmekte olan Küçükçekmece ilçesine bağlı halkalı mahallesi, yeni yapılan rezidanslar ile adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Bu kadar çok evin olması sebebi ile Halkalı Temizlik Şirketi arayışına girişilmiştir. Günümüzde çalışan bireyler ev temizliklerini yaptırabilmeleri için temizlik şirketleri arayışına girmektedirler. Bireylerin güvenilir temizlik firmaları bulmaları son zamanlarda merdiven altı diye tabir edilen firmaların çoğalması sebebi ile azalmıştır. Efsane Temizlik Şirketi olarak ev sahiplerine sürekli olarak söylediklerimiz arasında, temizlik şirketi seçerken firmaların vergi levhasının olup olmadığını ve güvenilir referans verebilmeleri sorgulanmasıdır.

İstanbul Temizlik Şirketleri arasında bulunan Küçükçekmece Temizlik Şirketleri, halkalı mahallemizde yaşayan ev sahipleri için en uygun fiyatlı ev temizliği hizmeti sunmaktadır. Ev temizliğini firmamız, büyük bir titizlikle yapmaktadır. Küçükçekmece’de en köklü firma olan Efsane  Temizlik Şirketi, ev ve ofis sahiplerine 7 gün hizmet vermektedir. Halkalı temizlik şirketleri olarak ev ve ofisinizde kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar, elektronik ekipmanlar TSE damgası ve önceden testleri yapılmış ürünlerdir. Bu şekilde kullandığımız ürünler sayesinde 2012 yılından bugüne kadar olan sürede Halkalının en iyi temizlik şirketi olarak adlandırılmaya devam etmekteyiz. Bu vurguyu biz değil müşterilerimizden aldığımız iyi geri dönüşler sayesinde söylemekteyiz.

Halkalı Temizlik Şirketi Efsane Temizlik  Olarak Yerinizde Yaptığımız İşlemler
Mülkünüzde ilk olarak, sizin temizliği yapılmasını istediğiniz yerlerden başlarınız. Eğer siz genel olarak ev temizliği istemişseniz Halkalı Temizlik Şirketi olarak, koltuk silme, camların iş ve dışının silinmesi, pencere çerçevelerinin temizlenmesi, duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin temizlenmesi, aydınlatma araçlarının silinmesi, banyo ve tuvaletlerin temizlenmesi, genel yüzey temizliği, derz aralarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, evinizde bulunan tüm mobilyaların temizlenmesi, evinizin özel elektrikli makinemiz sayesinde süpürülmesi ve kısacası evinizde aklınıza gelebilecek her yerin temizliği yapılmaktadır. Sizde Halkalı Temizlik Şirketi veya halkalı koltuk yıkama arayışınız bulunmaktaysa bize 0532 496 22 57  telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X