Kıraç Temizlik Şirketi

Kıraç Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır. Başlıca temizlik hizmetlerimiz arasında Detaylı Ev Temizliği ve Ofis Temizliği yer almaktadır. Uygun fiyat garantisi ile ev ve iş yerlerinizi pırıl pırıl yapıyoruz.

Esenyurt içesine bağlı olan Kıraç semti yeni gelişen bir konumdadır. Konut yapılarının hızlı bir şekilde boy gösterdiği günümüzde nüfus sayısında da hızlı bir artış olmaktadır. Bunun sonucu olarak hizmet sektörlerinden bir tanesi olan temizlik sektöründe de talep artışları söz konusudur. Efsane Temizlik şirketi olarak bu talepleri karşılamak üzere hizmet bölgelerimiz arasına kıraç semtini de dahil ettik.

Kıraç Temizlik Şirketi talepleri için şirketimizin aramanız yeterli olacaktır. Temizlik alanında hizmet seçenekleri kıraç içinde 20 ve üzerindedir. Bu konuda hizmetlerimiz sayfasını inceleye bilirsiniz.

Efsane  Temizlik Olarak Hizmet Politikamız!

•Kaliteli Hizmet; Hizmetimizde kaliteye önem veriyoruz ve bunun için çalışmalarımızı kaliteyi artırıcı şekli ile yürütüyoruz.
•Titiz ve Hijyenik Çalışma; Temizlik esnasında her yaptığımız alan için o alanın kendi yerimiz gibi görerek titizlik ve hijyenik olması konusunda olması gereken düzende çalışıyoruz.
•Doğru fiyat; Hizmet fiyatları belirlenirken lokal bir fiyat ile değil istenilen özelliklere göre detaylı değerlendirme sonrasın en doğru fiyatı belirliyoruz.
•Kaliteli ekipman; Temizlik için kullanılan kimyasal ve ekipmanlar kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Bu farklılığı göz önüne alarak ekipman seçimlerini yapıyoruz ve bünyemizde yeterli çeşitlilikte ve kalitede ekipman barındırıyoruz.
•Eğitimli ve deneyimli personel; Bayan veya erkek personellerimiz yeterli tecrübeye sahiptirler. Özellikle cam silme, tehlikeli kimyasal kullanımı konusunda tecrübeli personel yapımız ile hareket etmekteyiz.

Efsane temizlik,  olarak bu hizmet politikamızı rehber olarak her zaman dikkate almaktayız. Kurumsal hizmetlerimiz olan Fabrika Temizliği,  Dış Cephe Cam Temizliği gibi alanlarda özellikle hizmet politikamızı daha da geliştirme adına geri dönüşümleri not ederek kendimizi bu yönde geliştirme yolunu seçiyoruz.

Kıraç Temizlik Şirketleri arasında hizmet politikamız ve işimizi severek yapmanın getirdiği artılarla en çok tercih edilen temizlik şirketi olmak bizlere gururlandırmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek taleplerinizi bildirebilirsiniz.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X