Levent Temizlik Şirketi

Levent Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Levent Temizlik Şirketleri hizmet lokasyonumuzla, sizlere sunduğumuz profesyonel servislerimizle, sosyal hayat standartlarınızı yükselterek sevdiklerinize ve en önemlisi kendinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz avantajlar üretmek için çalışıyoruz.

Efsane Temizlik Şirketi 4 Levent Temizlik Şirketi olarak 4 levent ilçesi dahil olmak üzere istanbul il sınırları içerisinde tüm ilçe ve semtlere 7/24 keşif bedeli talep etmeden profesyonel temizlik şirketi hizmetleri ve işlemleri sunmaktadır. Evlerinizde ve Ofislerinizde Büro ve İş yeri temizliğ, Okul temizliği, Hastane temizliği, Otel temizliği Zemin temizliği, Halı temizliği, Dış cepe cam temizliği, Genel temizlik hizmeti sağlamaktadır. Efsane Temizlik Firmasına temizlik yaptırmak için yukarıda bulunan telefon numaralarından bizi arayabilir, mail  yoluyla bize ulaşabilir,ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz.

 Levent Temizlik Şirketi ev ve ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenirlilik ve titizliğe büyük önem vermektedir. Güvenilir hizmet anlayışımız ve koşulsuz müşteri mutluluğu ilkemizle hizmet vermekteyiz.

4 levent EV TEMİZLİGİ 4 levent) VİLLA TEMİZLİĞİ)

(4 Levent Temizlik Şirketileri ) Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle,hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Ev temizliği hizmetleri; Eşyalı ev temizliği, Tadilat sonrası ev temizliği, İnşaat sonrası  ev temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır. Eşyalı ev temizliği Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir.Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

Levent Temizlik Şirketleri lokasyonumuzla, sizlere Ev temizliği, Ofis temizliği, İş yeri temizliği, AVM temizliği, Dış cephe cam temizliği, Villa temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizlik, Fabrika temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Otel temizliği, Okul temizliği, Yerinde halıfleks yıkama, Koltuk yıkama ve daha birçok alanda size hijyeni ve kaliteyi bir arada sunuyoruz. Üstelik sizinle programlı olarak da çalışıyor ve gerek duyduğunuz sıklıklarda temizliğinizi yapıyoruz. Uzun uğraşlar alan ve sizleri yoran temizlik işini sizler için kolaylaştırıyoruz. Bizim için en önemli olan müşterilerimizin memnuniyetinde yatar. Sektöre dâhil olduğumuz günden itibaren almış olduğumuz olumlu söylemler ve referanslarımız ile bugün kalitemizi daha üst seviyeye taşımak için çalışmaktayız. Sizler için profesyonel hizmetleri bir araya getirerek güçlü ekip, kalabalık çalışma arkadaşları, en kaliteli ürünler, tecrübeli personellerimizle, en iyi hizmet garantisi, Efsane Temizlikte.

 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X