Merter Temizlik Şirketi

Merter Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Efsane  Temizlik, Merter Temizlik şirketi, Merter  semtlerinde  Ev temizliği, Ofis temizliği, Dış cephe temizliği, İlaçlama hizmetleri, Hastane temizliği, Okul temizliği, İş yeri temizliği, Dış cephe  cam temizliği, Plaza temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Daire temizliği, Koltuk yıkama ve Yerinde halıfleks yıkama  v.b gibi mekânların temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz.

Merter Temizlik Şirketi olarak,  Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile tüm İstanbul bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri sağlamaktayız.

Merter  Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Efsane Temizlik gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Efsane Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz.

Lokasyon olarak hangi bölgedeyseniz size en yakın Temizlikçi bayan ihtiyaçlarınızda yanınızdayız tüm İstanbul Avrupa Yakası temizlik şirketleri olarak kaliteyi ön planda tutmaktayızEv Temizliği ve Ofis temizliği hizmetlerimizde eğitimli pratik çalışmayı prensip edinmiş ekip arkadaşlarımızla 7/24 temizlik hizmetleri olarak gereksinimlerinizi karşılamaktayız…İstanbul dahilinde mevcut bulunan çeşitli Temizlik firmaları arasında en ekonomik ve en kaliteli hizmeti vermek amacındayız…

 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X