Şirinevler Temizlik Şirketi

Şirinevler Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Efsane Temizlik, İstanbul Yenibosna Temizlik Şirketlerinden biri olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara ulaştırmayı ilke edinmiştir. Çalışma prensiplerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esneklik göstermekte, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üreten bir yapıda temizlik hizmeti vermekteyiz. Yenibosna Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  Ev temizliği, Tam gün ev temizliği ve Yarım gün ev temizliği şeklinde verilmektedir. Yenibosna Temizlik Şirketi, Efsane temizlik, Ev temizliği, Ofis temizliği, Villa temizliği ve İnşaat sonu temizlik hizmetlerinde tecrübeli temizlik personelleri tarafından hizmet sunmaktadır.

Efsane Temizlik Hizmetlerimiz; arasında perde yıkamak ve asmak, buzdolabı temizliği, ütü yapmak gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Sipariş verirken isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir. Yenibosna Temizlik Şirketi Efsane Temizlik’ten Ofis temizliği ve İşyeri temizliği hizmeti de alabilirsiniz. Tam gün işyeri temizliği alabileceğiniz gibi Yarım gün işyeri temizliği de alabilirsiniz. Yenibosna Temizlik Şirketi  olarak siz değerli müşterilerimize en iyisini sunma idealiyle çalışmaktayız.

Yenibosna  Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren firmamız, uzun zamandır sahip olduğu tecrübe sayesinde kişilere en uygun çözümler sunmayı garanti eder. Böylece gerekli olan alanlar en ayrıntılı şekilde temizlenir ve size uğraşmanız gereken bir işlem de kalmamış olur. Ayrıca fazladan ücretler de ödemezsiniz ve oldukça uygun fiyatlara temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız personelleri kullanmış olduğu donanımlar ile beraber ekip olarak çalışmasını sürdürür. Alanın büyüklüğüne göre gün içerisinde işlemler tamamlanır ve tekrarda kullanıma açılmış olur.

Yenibosna Efsane Temizlik Şirketi olarak okullarda da hizmet vermekteyiz. Okul temizliği oldukça önemli bir konudur ve sürekli olarak kullanım altında olduğu için çeşitli kir ya da tozlara da maruz kalır. Bu duruma veliler oldukça dikkat ederler. Çünkü çocuklar için sağlıklı ve temiz bir ortam isteyeceklerdir. Ayrıca burada görev yapan öğretmenler için de aynı durum geçerlidir. Okullar her gün faaliyette olan yerler olduğu için kısa zamanda temizlenmeleri ve gerekli çalışmaların uygun biçimde yapılması son derece önemlidir. Yenibosna’nın en iyi temizlik şirketi olarak biz de okullara sürekli hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz zaman bize ulaşarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Özellikle tatil günlerinin seçilmesi durumunda, kısa bir sürede bütün çalışmalar tamamlanacak ve çocuklara temiz bir ortam bırakılmış olacaktır.

Yenibosna Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  olarak vermiş olduğumuz hizmet ile en garanti çözümleri sizlere sunuyoruz. 0212 580 56 57 veya 0543 257 71 57  numaralı telefonlardan  bize ulaşabilir ve 7 gün 24 saat boyunca da hizmet alabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X