Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Şişli Temizlik Şirketi

Efsane Temizlik Şirketi olarak, Şişli Temizlik Firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sağlamaktayız. Firma politikası olarak güvenli hizmeti sizlere en uygun şekilde vermeyi esas almış bulunmaktayız. Şişli Temizlik Şirketleri arasında bu konuda kendine en çok güvenen firmayız. Sizin görüşleriniz bizi için çok önemlidir. Çünkü bir firma kendini ancak bu şekilde geliştirebilir. Şişli Temizlik Firması; Efsane Temizlik  olarak en yeni ürünleri kullanarak, işlerimizi en kalite ve işlevli bir şekilde yürütürüz.

İnsanın temiz bir ortamda çalışması veya yaşaması yaptığı işlerde daha huzurlu olmasını sağlamaktadır. Düzensiz ve kirli bir ortam insanı huzursuz edeceğinden dolayı çalışmalarını, ruhani düzenini ve yaşam standartlarını etkileyecektir. Bu yüzden sizlere bu alanda en iyi temizlik hizmetini sunmaktayız.

Şişli Temizlik Şirketleri

İstanbul’un en hareketli semtlerinden birisi olan Şişli ilçemiz Anadolu’yu Avrupa bölgesine bağlayan yeni adıyla 15 temmuz şehitler köprüsüne çok yakın ve E5 güzergahındadır. Bu sebepledir ki irili ufaklı bir çok şirkete ev sahipliği yapmaktadır.

Sunmuş olduğumuz imkanların bu denli fazla olması bizi alanında en iyi Şişli Temizlik Şirketi yapmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet alanlarına değinecek olursak en çok talep alan hizmetlerimizin başında Ev temizliği ve Ofis temizliği gelmektedir. Bunun yanında merkezi konumundan olsa gerek birçok işhanlarından ve apartman dairelerinden İşyeri temizliği talebi almaktayız. Üretim alanların kırsal alanlara taşınmasıyla birlikte Fabrika temizliği taleplerinde ciddi azalma yaşanmaktadır. Bunun yerine yüksek katlı plazalar Dış cephe temizliği, Yeni yapılaşma nedeniyle Site temizliği gibi daha birçok alanda hizmet verebilmekteyiz. Çalışanlarımızın yıllardır temizlik sektörü içerisinde olması sebebiyle işlerimizi en hızlı ve pratik yöntemler ile çözmekteyiz. Verdiğiniz paranın hakkını sizlere fazlasıyla ödemek vazifemizdir.

ŞİŞLİ  İLÇESİNDE VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Ev temizliği, Ofis temizliği, Büro temizliği, Fabrika temizliği, Dış cephe/Dış cephe  cam temizliği, Boş ev temizliği, Eşyalı ev temizliği, Tadilat sonrası temizliği, Su baskını sonrası temizliği, Yangın sonrası temizliği, Okul/Derhane temizliği, Hastahane temizliği, Restoran temizliği, Otel temizliği, Villa temizliği, Yerinde Halıfleks yıkama, Koltuk yıkama gibi alanlarda hizmet  vermekteyiz.

 

 

(0551) 973 40 62