Efsane Temizlik Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş ve 1000 lerce müşteriye referans olmuştur. Tavsiyeleriniz sayesinde her gün büyümeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
0539-481-84-73

İstanbul'un Tamamında

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizlere sosyal medya üzerinden ulaşabilir, fiyat ve rezervasyon bilgisi alabilirsiniz

+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pazartesi-Pazar 08:00 - 22:00

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz

(0552) 526 57 57

info@efsanetemizlik.com

Sefaköy / Küçükçekmece

Gür Sitesi No:27

Top

Yeşilyurt Temizlik Şirketi

Yeşilyurt Temizlik Şirketleri; Efsane Temizlik

Temizlik firmalarının insanlara sağladığı kolaylıklar şüphesiz çok fazladır. Öncelikle iş gücü ve enerji tasarrufu etmek ile beraber kesinlikle profesyonel bir ekiple belirli standartlar içinde çalışırsınız. Eğer hizmet aldığınız servisi beğenmezseniz karşınızda konuşabileceğiniz bir firma olur. Kısacası evinizi ve işyeri gibi yaşamış olduğunuz yerleri güvenilir insanlara teslim etmiş olursunuz. Bu yüzden temizlik şirketleri ile çalışmanız içinizin rahatlamasını sağlar.

Yeşilyurt bölgesinde temizlik hizmetleri
Yeşilyurt Temizlik Şirketleri, Efsane Temizlik  bizden istediğiniz bütün  özellikleri sağlamakla beraber ayrıca diğer bütün Yeşilyurt Temizlik Şirketleri‘nden çok daha ucuza hizmet vermektedir. Bizle çalışmanız sizlere temizlikte kaliteyi gösterecektir. Gelişmiş teknolojinin en son çıkan temizlik makinelerinin de sayesinde bizim için imkânsız bir temizlik yoktur. Alanında uzman kadromuz ile hızlı ve özverili bir şekilde teslim aldığımız yeri en kısa sürede temizleyebilmekteyiz. Yeşilyurt Temizlik Firması olarak bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Ürünlerimizde en güvenilir markaları kullanmaktayız. Diğer Yeşilyurt Temizlik Firmaları‘na göre işimizde kaliteyi ucuza sağlamayı esas tutmuş durumdayız. Her insana ulaşabilen (Efsane Temizlik)  firmamız sizlere Site, Ev, Villa Temizliği, İşyeri temizliği, Dış cephe temizliği, İnşaat sonrası temizlik şirketi ve Ofis temizliği gibi birçok alan da hizmet verebilmektedir. Memnuniyetinizi en üst seviyede tutacak şekilde elimizden gelen en iyi hizmeti sizlere sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yaptığımız kaliteli temizlikten sonra oluşabilecek şikayet ve görüşlerinizi 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimize iletebilir. Bu konuda alanında tecrübeli insanlar ile görüşerek varsa yaptığımız hataları en kısa sürede düzeltmemizde bizlere yardımcı olacak bilgileri verebilirsiniz.

(0551) 973 40 62