Zeytinburnu Temizlik Şirketi

Efsane Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Zeytinburnu bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Zeytinburnu Temizlik Firması, Efsane Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Efsane Temizlik Zeytinburnu Temizlik şirketi, Zeytinburnu Temizlik firması:

Temizlik firmaları (Zeytinburnu)Zeytinburnu temizlik şirketleri arasında Efsane Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Efsane Temizliği müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Zeytinburnu Ev Temizliği

Temizlik firması (Zeytinburnu) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Zeytinburnu Ev Temizliği Firmaları Efsane Temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerine dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Zeytinburnu ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Zeytinburnu Temizlik Şirketlerinden biri olan Efsane Temizlik Şirketi her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için Zeytinburnu temizlik şirketleri arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

(Zeytinburnu) Temizlik Firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Zeytinburnu Temizlik Firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Efsane Temizlikten yana kullanabilirsiniz.

 Temizlik Firmaları Zeytinburnu; Efsane Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz mahalleler:Beştelsiz Mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp Mahallesi, Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi,, Merkezefendi Mahallesi Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi

Hizmetlerimiz: Efsane Temizlik Zeytinburnu, Fabrika temizliği şirketi Zeytinburnu, Zeytinburnu zemin temizleme şirketi,   Zeytinburnu inşaat temizliği şirketi, Zeytinburnu temizlik şirketi, temizlik şirketi Zeytinburnu, Zeytinburnu temizlik firması, temizlik firması Zeytinburnu,

İstanbul Zeytinburnu Temizlik İşleri Firması; Efsane Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

 Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site,  Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği,Yerinde Halıfleks Yıkama, Koltuk Yıkama şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X